FireFly - Playpak

Kód: 731
Tip
Značka: FireFly
14 179 Kč
Dodání do 3 týdnů

PŘENOSNÁ SADA NA PODPORU AKTIVITY

Playpak je přenosná sada na podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Všechny komponenty, které jsou součástí sady Playpak, jsou pro snadný transport umístěny v praktické brašně přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klínů a podpěr, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.

Tyto komponenty je možné kombinovat desítkami možných způsobů tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčové polohy pro podporu včasné péče (aktivní sezení, supinační a pronační poloha), které umožňují dětem v průběhu terapie, nebo doma hrát si a učit se.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Playpak přichází s 5 barevnými prvky na podporu polohování, které zahrnují: 2 podkovy, 1 dlouhý válec, 1 krátký válec a 1 pásek / popruh.

Tato lehká taška obsahuje kompletní centrum aktivit. Uvnitř najdete válce, klíny a opory (navrženy klinickými experty), které sestavíte spolu různými způsoby a tím můžete se svým dítětem cvičit první pozice, které jsou základním kamenem při budování dalších schopností. Odborníci pro vás vypracovali kompletní program aktivit s Playpak

Rady ohledně doporučených cvičení s dětmi během jejich raného vývoje najdete v průvodci aktivitami včasné péče zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětský program Firefly
Záruka: 2 roky

FireFly Playpack

FireFly Playpack

FireFly Playpack

FireFly Playpack

O Playpacku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: