Dětský program Firefly

 
9932
150021993215002

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • firefly go to Novinka Kód: 371/VEL
  V distribučním skladě Značka: FireFly Záruka: 2 roky

  Lehké, přenosné sedací zařízení

   

  Sedačka GoTo je snadné přenosné sedací zařízení, které podporuje začlenění a účast uživatele v každodenním životě.

  Rodiny na celém světě používají GoTo při nákupech, na výletech i na oslavách venku. Bylo vyvinuté ve spolupráci s charitou cerebri a původně určené pro nákupní vozíky; jeho podpůrná struktura a praktický design umožňuje sedačku použít na většině židlí v restauracích, učebnách a terapeutických místnostech.

   

  od 9 932 Kč
 • firefly playpack Kód: 368
  V distribučním skladě Značka: FireFly Záruka: 2 roky

  PŘenosná sada na podporu aktivity

   

  Playpak je přenosná sada na podporu aktivity, která má za úkol podpořit rozvoj dětí prostřednictvím hry. Všechny komponenty, které jsou součástí sady Playpak, jsou na snadný transport umístěny v praktické brašně přes rameno. Sada Playpak obsahuje různé druhy válců, klínů a podpěr, které byly navrženy ve spolupráci s našimi klinickými odborníky a terapeuty.

  Tyto komponenty je možné kombinovat desítkami možnými způsoby tak, aby bylo možné dosáhnout tři klíčové polohy pro podporu včasné péče (aktivní sezení, supinační a pronační polohu), které umožňují dětem v průběhu terapie, nebo doma hrát a učit se.

    

  11 180 Kč
 • upsee 1 Kód: 404/MOD
  V distribučním skladě Značka: FireFly Záruka: 2 roky

  Upsee je vertikalizaci zařízení, které umožňuje dětem s pohybovými obtížemi stát a hýbat se s pomocí dospělého člověka.

  Upsee otevírá dětem s motorickým postižením dosud neprozkoumaný svět pohybu po vlastních nohou. Usnadňuje jim postupně přenášet hmotnost, trénovat polohu ve stoje a chůzi s pomocí dospělé osoby.

  To vše umožňuje dětem zažít výhody vzpřímeného pohybu a vytváří jim tak příležitost komunikovat se svými vrstevníky z očí do očí.

   

  12 636 Kč
 • splashy 1 Novinka Kód: 383/MOD
  V distribučním skladě Značka: FireFly Záruka: 2 roky

  POMOCNÍK NA KOUPÁNÍ

  Splashy je odlehčená sedačka do koupele, která byla navržena tak, aby ji bylo možné umístit na dno vany a vaše dítě se tak mohlo těšit z výhod ponoření do vody.
   

   

  13 260 Kč
 • scoot 1 Novinka Kód: 377/STA
  V distribučním skladě Značka: FireFly Záruka: 2 roky

  POJÍZDNÉ SEDADLO PRO MALÉ OBJEVITELE

  SCOOOT - Umožňuje dětem se speciálními potřebami hrát se, prozkoumat svět a zapojit se do dalších aktivit.

  Scooot je mobilní zařízení 4 v 1, které dětem se speciálními potřebami umožňuje hrát se, prozkoumávat svět a zapojit se do dalších aktivit způsobem, který vyhovuje jejich fyzickým a kognitivním schopnostem.

  Scooot dětem umožňuje hrát se, což představuje v prvních letech života a vývoje dítěte klíčový faktor. Kromě toho doplňuje mnoha způsoby léčebné programy a slouží tak jako praktické a zábavné zařízení pro použití v domácím i terapeutickém prostředí.

  od 15 002 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem