Firefly WeGo - dětský rehabilitační kočárek

Kód: 725
17 194 Kč
Dodání do 3 týdnů

NOVÉ KOLA PRO GOTO SEDAČKU

Kočárek pro podporu dětí se sníženou hybností. Kombinovatelný se sedačkou GoTo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeGo je skvělý kočárek navržen pro vaši sedačku Firefly GoTo.

Je lehký, přenosný a vypadá stejně elegantně jako jakýkoli běžný kočárek. Má však své skryté překvapení.

Nejdříve si do něj můžete připnout svou sedačku GoTo. Takže vaše dítě dostane veškerou podporu a pohodlí s GoTo, které tak miluje. Nyní s ním však může obcházet parky, obchody a jakékoliv jiná místa. Je možné ho dokonce naklonit nebo změnit sklon až do 140°.

Nepotřebujete posturální podporu? V pořádku. I bez GoTo sedačky máte stále podporu dětí se sníženou hybností do 30 kg, což je mnohem více než většina kočárků.


HLAVNÍ PRVKY KOČÁRKU

 • Vhodný pro děti s maximální hmotností 30kg
 • Snadno složitelný a nastavitelný jedním jednoduchým pohybem.
 • Kola vhodné do drsného terénu.
 • WeGo se naklání dozadu do 140 °, aby si vaše dítě mohlo lehnout nebo změnit polohu.
 • Dodává se s kompletním příslušenstvím, včetně ochrany proti slunci, pokrývky proti dešti, držáku na pohár, síťky proti komárům a chrániče na nohy.

VÝHODY WEGO

ZÚČASTNIT SE

WeGo dává dětem šanci zapojit se do dalších aktivit, které dělají i ostatní děti. Bute to pro ně znamenat více hraní se, více návštěv parků a kopec nových dobrodružství.

VĚTŠÍ SVOBODA PRO RODINU

WeGo a GoTo spolu tvoří dokonalou souhru. S nimi předejdete ztíženému přístupu nebo překážkám na cestě. Projdete s ním všude tam, kam se dostane i standardní kočárek. Umožní vašemu dítěti sedět, hrát si, zdřímnout si či měnit polohu.

OPORA

WeGo využívá všech výhod sedačky GoTo na cestování. Funguje s oběma velikostmi GoTo, takže vaše dítě dostane stejně velkou laterální podporu i oporu hlavy a budete vědět, že jsou v pohodlí a šťastní všude, kam se vydáte na průzkum.

UŽ ŽÁDNÉ TĚŽKÉ ZVEDÁNÍ

Je stejně lehký jako typický kočárek. Můžete ho zvednout, složit a vložit do zadní části většiny aut. Takže nebudete závislí na objemných invalidních vozících a váš záda se vám poděkuje.


CO TVOŘÍ WEGO?

PŘIPEVNITELNÁ GOTO SEDAČKA

Je opravdu snadné připevnit sedačku GoTo do a z kočárku WeGo. Stačí ho vložit, připevnit klipy a můžete jít.

Nosnost 30kg

WeGo má vyšší nosnost než většina kočárků. Přenáší děti do 30 kg, ať už potřebují posturální podporu sedačky GoTo nebo jen pomoc s mobilitou.

Sklon

Nakloní se až do 140 °, aby si vaše dítě mohlo zdřímnout nebo změnit polohu, a stále bude mít při tom podporu sedačky GoTo.

DOPLŇKY

WeGo je dodáván s kompletním příslušenstvím včetně ochrany proti slunci, pokrývky proti dešti, držáku na pohár, síťky proti komárům a chrániče nohou.


VELIKOSTI WEGO

WeGo je kompatibilní s Firefly GoTo sedačkou velikosti 1 a 2 s maximální hmotností uživatele 30 kg.

* Poznámka - Ne všechny děti, které používají sedačku GoTo velikosti 2, budou moci používat kočárek WeGo.

 

Délka kočárku (složeného)= 116cm

Výška kočárku (složeného) = 38cm

CZ tabuľka


ČASTÉ DOTAZY OHLEDNĚ WEGO

 1. Bylo WeGo testováno proti nárazům při převozu? Ne, WeGo nebylo testováno proti nárazům při převozu, takže jej nelze použít pro přepravu dítěte ve vozidle.
 2. Jaký věk je vhodný? WeGo je vhodné pro děti s maximální hmotností 30 kg. Doporučujeme, abyste vhodnost zhodnotili spíše podle nosnosti WeGo jako podle věku.
 3. Musí se WeGo používat na hladkých površích? Díky tomu, že kočárek má dvě velká kola, je možné jej používat na nerovném terénu, jako je lesopark, písek atd.
 4. Může se WeGo používat bez GoTo sedačky? Ano, WeGo se dá používat bez GoTo sedačky, avšak bez GoTo neposkytuje žádnou posturální podporu.
 5. Jaké příslušenství se dodává s WeGo? WeGo se dodává s pokrývkou proti dešti, fusakem, síťkou proti komárům a držákem na nápoje.
 6. Jak postupovat při reklamaci / vrácení produktu WeGo? Přečtěte si prosím část reklamace na naší webové stránce.
 7. Kolik barev WeGo existuje? Existuje pouze jedna barva.
 8. Vejde se do kufru mého auta? WeGo se vejde do většiny automobilových kufrů. Informace o rozměrech naleznete ve velikostní tabulce.

 

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: