Phoenix Compact – taška za invalidní vozík

Kód: 1074
7 782 Kč
Objednáno

Cestovní tašky Phoenix nesou celou váhu na vlastních vícesměrných kolečkách, takže váš invalidní vozík se nepřevrátí ani s připojenou těžkou taškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taška na kolečkách Phoenix je navržena tak, aby se vešla jako příruční zavazadlo do kabiny letadla, podle směrnic EU. Dodává se s univerzálním adaptérem z uhlíkových vláken, který se za pár vteřin připevní na váš invalidní vozík.

Cestovní tašky na kolečkách Phoenix jsou účelově navrženy tak, aby byly kompatibilní s invalidním vozíkem. Tašky Phoenix nesou celou váhu na vlastních kolech, takže váš invalidní vozík se nepřevrátí ani s připojenou těžkou taškou. Díky vícesměrným kolečkům se vaše taška Phoenix bude dokonale pohybovat s vaším invalidním vozíkem. Přenášení zavazadel nebo potravin nebylo nikdy jednodušší.

Snadno přístupná polstrovaná kapsa na tablety a notebooky znamená, že přejdete přes letištní kontrolu rychle a efektivně.

  • Vyrobeno z vysoce kvalitního polstrovaného balistického nylonu
  • Velká vícesměrová kola se snadno otáčejí v každém směru i přes překážky.
  • Polstrovaná horní kapsa je ideální pro fotoaparáty, notebooky nebo tablety a je na dosah, když je připevněna k invalidnímu vozíku
  • Všechny přihrádky používají velké, kvalitní zipy YKK.
  • S volitelnou pěnovou výplní se přemění na ochranné pouzdro pro vaše pomůcky.
  • Doporučujeme chránit tašky Phoenix Compact před nečistotami, UV zářením a deštěm pomocí volitelného ochranného spreje.
  • Šířka: 42cm, délka: 56cm, výška: 25cm
  • Váha: 4kg

Taška Phoenix Compact je dodávána s univerzálním adaptérem:

phoenix taška

Univerzální adaptér se používá pro připojení tašky Phoenix Compact pro všechny invalidní vozíky. Používá se také k vytvoření kompatibility pro všechny skládací invalidní vozíky a invalidní vozíky, které nemají kompatibilní tyče opěradla v celé řadě tašek Phoenix Instinct.

Vyrobený z uhlíkových vláken je velmi lehký a pevný a při použití s ​​ergonomickými sedadly se ohne do požadovaného tvaru.


Taška ALL-IN-ONE Compact

Compact je univerzální taška na kolečkách nejvyšší kvality ve velikosti příručního zavazadla, která je ideální na pár nocí. Několik kapes a přístupové body znamenají, že můžete dosáhnout na své věci, když je připojena k vozíku. Dodává se s univerzálním adaptérem z uhlíkových vláken pro kompatibilitu s prakticky každým mechanickým invalidním vozíkem. Ideální pro každodenní nošení, nebo jako příruční zavazadlo do letadla.

phoenix bag set

 

Phoenix Compact produktové video

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 14.5.2023
Top doplněk pro vozíčkáře, kteří chtějí cestovat sami nebo nezatěžovat svůj doprovod. Pokud se považujete za aktivního vozíčkáře, tak si prostě tašku berete sami :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: