Kniha "Myslím, že si sadneme"

Kód: 1060
Novinka Tip
411 Kč
Skladem (340 ks)

„Často hovorím, že žijem dva životy v jednom.

V tom prvom som bol úspešný profesionálny futbalista, s dobre našliapnutou kariérou. V druhom síce už nekráčam po vlastných, ale aj tak si ho naplno užívam aj na vozíku ako medzinárodný obchodník s komoditami, reprezentant Slovenskej republiky v tenise na vozíku a motivačný rečník.

Žijem spokojne, radostne a vyrovnane a poteším sa vždy, keď môžem svoj príbeh niekomu prerozprávať. Napríklad vám.

Aby ste sa vo vašej situácii necítili sami.

Aby ste vedeli, že prekonať sa dajú aj tie najťažšie prekážky.

Aby som vás povzbudil a možno aj trochu inšpiroval.

Aby som to, čo som sa vlastnou skúsenosťou naučil, posunul ďalej.“

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Príbeh Tomáša Masaryka, zachytávajúci jeho skvelo rozbehnutú futbalovú kariéru, fatálnu autonehodu krátko po ukončení štúdia na vysokej škole a postupný návrat do (ne)normálneho života. Ako hovorí, na druhom brehu mu bolo zima, a tak sa radšej vrátil. Lebo očividne tu ešte má misiu, ktorú musí naplniť. Svoju cestu od úplnej odkázanosti na pomoc iných, cez podnikateľské a tenisové začiatky, až po úspech v medzinárodnom obchode, parašporte a segmente motivačnej literatúry prerozprával autorke Eve Bacigalovej.

 

Knihu vydáva spoločnosť TOMIAP, s.r.o. v roku 2022

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EP Avatar autora | 27.11.2022
Skvelá kniha a veľmi inšpiratívna...
5
V Avatar autora | 6.10.2022
S touto knihou si naozaj sadnete. A čítate až do konca, nepustí vás. Naplnená silným príbehom plného emócií, silných posolstiev a životných múdrostí. Niektoré sú jednoduché, že sa to vojdú do jednej vety, ale zároveň silné, že to vie zmeniť váš život, ak sa necháte inšpirovať a použijete to. Dozvieme sa aj veľa „tabu“ tém. Ako jednať s človekom na vozíčku a dokonca sa otvoria i témy intímneho života, veci, ktoré sa nikto netrúfa opýtať. Doporučená literatúra pre každého, kto hľadá, kto si robí veľa starostí, dbá nato čo si myslia o ňom iní, čo si sťažuje na maličkosti, nevie sa usmievať alebo je proste (s niečím) nespokojný. Kto má pocit, že to má ťažké a nedá sa. Kniha, ktorá vám zmení život, stačí si s Tomášom sadnúť, čítať a aplikovať.
5
SC Avatar autora | 27.9.2022
Knižku ohodnotiť moméntálne nemôžem, keďže mi nebola ešte doručená ale určite bude super a keď ju prečítam, dám znova koment.
5
PZ Avatar autora | 11.8.2022
Tomáš má dar předávat pozitivní energii, těším se na knižní prvotinu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: