Elevate 360

Kód: 1200
3 160 Kč
Skladem (2 ks)

Funkce Elevate®

Ortéza Elevate® byla vytvořena pro uživatele, kteří např. po mozkové cévní příhodě potřebují pomoci se zvedáním chodila při chůzi.
Elevate® vyniká snadným používáním a předvídatelnou funkčností. Ortéza se rychle obepne kolem kotníku a připevní se pomocí suchého zipu. Přezka dodává zpevnění a přizpůsobení. Pevná a odolná šňůrka se snadno nasadí na přiloženou sadu kotevních háčků a úhlu zdvihu se dosáhne a rychle uvolní podle potřeby pomocí snadno použitelného voliče vytvořeného systémem BOA® Fit.

Dodáváno jako kompletní sada. Tedy Elevate 360 + Sada černých kotevních háčků + Sada stříbrných kotevních háčků + Náhradní šňůrka + Sada (3) pohodlných podložek

 

Detailní informace

Detailní popis produktu


Elevate® Komfort

Ortéza Elevate® byla navržena tak, aby nahradila nepohodlné, tuhé nebo objemné ortézy, které se dávají dovnitř boty, a rostoucí počet levných a nevyzpytatelných ortéz pro vnější stranu boty. Pečlivým výběrem materiálu vznikla úžasně lehká, ale přitom pevná a dlouhotrvající ortéza.

Všestrannost ortézy Elevate®

Ortézu Elevate® lze přizpůsobit potřebám a vkusu pacienta. Konstrukce umožňuje rozmanitost stylů obuvi, včetně sandálů. Boty bez oček lze snadno přizpůsobit pomocí děrovače Crop-a-Dile® Eyelet Punch (prodává se samostatně).Technologie BOA®


ZAJIŠŤUJÍCÍ VYSOCE EFEKTIVNÍ UCHYCENÍ: Zvolte si přesný úhel bez námahy.

SPOJENÍ: Systém Boa® Fit přináší lepší hbitost, odezvu a kontrolu.

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ: Elevate® se nasazuje a sundává snadno a rychle.

MIKRO NASTAVENÍ: Systém Boa® Fit umožňuje provádět mikro nastavení pro přesné a přizpůsobené nošení.

ODOLNOST: Systém Boa Fit System je zkonstruován z vysoce kvalitních a odolných materiálů a je důkladně testován v terénu.

 

Více o BOA Fit System

Instalace háčků

Korekce náklonu chodidla

První nastavení

Výměna šňůrky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: