Chodítko Gemino 30 Carbon

Kód: 1242/M -
13 133 Kč

Zvolte variantu

Lehké skládací chodítko s elegantním a moderním designem o hmotnosti 5,6 kg

Detailní informace

Velikost: M (výška postavy 135-170 cm)
Dodání do 3 týdnů | 1242/M -
13 133 Kč
Velikost: L (výška postavy 150-200 cm)
Dodání do 3 týdnů | 1242/L -
13 133 Kč

Detailní popis produktu

Lehké karbonové skládací chodítko o hmotnosti 5,6 kg

Gemino 30 Carbon o hmotnosti 5,6 kg je lehké skládací chodítko s elegantním a moderním designem. Disponuje vynikajícím provedením a je ideálním společníkem pro každodenní život a cestování.

Karbon se vyznačuje extrémní pevností a robustností v kombinaci s nízkou hmotností, a proto se používá všude tam, kde jsou na výrobek kladeny vysoké nároky. Navzdory velmi nízké hmotnosti je Gemino 30 Carbon mimořádně stabilní a vždy poskytuje bezpečný zážitek z jízdy v interiéru i exteriéru. Dokonce ani dlažební kostky nebo nerovné cesty nepředstavují žádný problém!

Karbonove choditko Gemino 30 Carbon

Snadno se skládá pro přepravu

Díky patentovanému systému "Fold-and-Click" se rolátor Gemino 30 Carbon složí do kompaktních rozměrů a automaticky se zajistí (není potřebný žádný spojovací prvek). Spolu s nízkou hmotností lze rolátor snadno zvednout a uložit - v případě potřeby dokonce jen jednou rukou!

Karbonove choditko Gemino 30 Carbon

Pohodlná chůze

Lehký rolátor Gemino 30 Carbon je navržen s ohledem na vaše pohodlí a potěšení. Se šířkou pouhých 800 mm se můžete snadno pohybovat v úzkých a malých prostorách. Díky jednoduchému nastavení výšky jsou ergonomické rukojeti pro tlačení vždy ve správné poloze. Anatomicky tvarované rukojeti navíc poskytují dodatečné pohodlí a oporu během používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: