Cestovní hlavová opěrka

Kód: 1160
1 824 Kč
Skladem (2 ks)

Opěrka hlavy do auta pro děti i dospělé.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OPORA KRKU A HLAVY

Tato ergonomicky tvarovaná hlavová opěrka se hodí pro většinu sedadel v autech s tyčemi. Poskytuje pohodlnou oporu krku pro spící pasažéry v autě. Je velmi užitečná pro uvolnění svalů a udržení zdravé polohy při spánku. Pomáhá také při prevenci bolesti krku a únavy.

SNADNÁ INSTALACE BEZ ŠROUBOVAČE

Nová, vylepšená opěrka hlavy do auta se snadno nainstaluje bez šroubováku. Instaluje se ve 3 krocích:

1. Vložte gumová těsnění do drážky

2. Zadní kryt pevně připevněte k tyči opěrky hlavy rukou pomocí 3 šroubů.

3. Připevněte 2stranný polštář.

Jelikož štěrbina pro pohyblivou tyč opěrky hlavy je vhodná pro většinu vozidel, vzdálenost mezi tyčemi opěrky hlavy se bude pohybovat v rozmezí od 5,8 cm ~ 16cm.

NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY NA SPANÍ

Obě části opěrky hlavy se otáčejí o 180 stupňů pro různá nastavení výšky. Lze je zvedat a spouštět podle potřeby. Můžete si libovolně nastavit výšku a šířku (140 mm až 280 mm), abyste si udrželi pohodlnou polohu při spánku. Když ji nepotřebujete, jednoduše ji zvedněte, abyste ušetřili místo. Opěrka hlavy na spaní do auta je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

PRÉMIOVÝ MATERIÁL

Tato opěrka hlavy je vyrobena z vysoce kvalitní kůže a uvnitř se nachází paměťová pěna, která snižuje tlak vznikající při otřesech během jízdy. Nabízí prodyšnou a pohodlnou ochranu.

POHODLNÉ CESTOVÁNÍ

Tato univerzální opěrka hlavy do auta je vhodná pro dospělé i děti. Dokáže se postarat o váš krk, zpříjemní vám cestu a je tou nejlepší volbou pro váš výlet a vaši rodinu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: