Activity MAT

Kód: 1224
Novinka
Značka: Daytot
ZDARMAZDARMA
Daytot Activity Easy to Clean
3 960 Kč
Dodání do 10 dnů

Podložka daytot Activity Mat poskytuje uživatelům Joey vhodný protiskluzový povrch. A při používání naboso může poskytovat smyslovou stimulaci, což posiluje spojení mezi chodidlem a mozkem.

Podložka daytot Activity Mat je navržena pro použití na jakémkoli rovném a pevném povrchu, lze ji snadno čistit, skladovat a vypadá dobře v jakémkoli prostředí. Navíc! Díky svému víceúčelovému designu je ideální pro čas na bříšku, hraní a rodinné aktivity!

Detailní informace

Detailní popis produktu

SNADNÁ ÚDRŽBA

Podložku Daytot Activity Mat lze otírat teplou mýdlovou vodou nebo dezinfikovat jemným dezinfekčním prostředkem pro domácnost. Doporučujeme podložku 24 hodin větrat a před prvním použitím ji z obou stran omýt teplou mýdlovou vodou.

 

TESTOVÁNO PRO DĚTI

Podložka Daytot Activity Mat má certifikát STANDARD 100 OEKO-TEX® Product Class 1. Její materiály byly úspěšně testovány a schváleny pro použití u dětí.

 

Černobílý senzorický vzor 
Naši návrháři spolupracovali s předními výzkumníky v oblasti dětské neurovědy a kineziologie, aby vytvořili černobílou senzorickou podložku, která podporuje zrakový a kognitivní vývoj kojenců.

 

Vědecký výzkum ukazuje, že použití vysoce kontrastních barev, jako jsou černobílé tvary v určitém poměru, podporuje vizuální a kognitivní vývoj a stimuluje pohyby všech čtyř končetin u novorozenců, které jsou základem pro učení se plazení.

Podložka se dodává ve velikosti 1830 x 800 x 3 mm.

 
(Uvedená cena je za podložku daytot Mat. Zařízení daytot Joey je samostatně prodávaný produkt.)

daytot Joey + Activity Mat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: