NuDrive Air - ruční pákový pohon na invalidní vozík

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 15

NuDrive je nový inovativní ruční pákový pohon určený pro mechanické vozíky, který Vám poskytne větší mobilitu a fyzickou pohodu.

Dostupnost V distribučním skladě
47 585 Kč    
Kód produktu 611
Kategorie Přídavné pohony
 

NuDrive Air umožňuje snadnější pohyb vpřed a vzad, manévrování a brzdění a je vybaven integrovaným systémem ovládání, který nevyžaduje obratnost rukou a prstů - veškeré ovládání se dosahuje pomocí jednoduchých pohybů ramen. S NuDrive nepotřebujete při manévrování s vozíkem držet obruče.

Tato revoluční technologie byla vyvinuta jedním z předních britských designérů ve spolupráci s Aspire Center a ortopedickou nemocnicí v Sanmore. Vozíčkáři s různým zdravotním postižením testovali NuDrive v průběhu celého výzkumu a pomohli tak vyvinout uživatelsky příjemný produkt s vysokou mírou zdravotní pomoci.

JEDEN PÁR PRO KAŽDÉ KOLO

NuDrive sestává ze dvou pohonných jednotek a dvou adaptérů kol.

Jeho technologie "Snap-Lock" (Zacvaknout-upevnit) umožňuje namontování adaptéru kola za pár sekund bez změny konfigurace kol. Zároveň nerozšiřuje vozík a můžete jej jednoduše nacvaknout a složit kdykoliv chcete.

POHON VOZÍKU

Na pohyb vozíku je nejprve třeba uvést NuDrive do 'pohybového režimu' jednoduchým pohybem páky směrem ven a zpět. Když už jste v 'pohybovém režimu' pohybovat se můžete tlačením páky dopředu. Při brzdění a otáčení zatáhněte páky směrem k tělu.

Intuitivní brzdný systém NuDrive také umožňuje jednoduché couvání a to tak, že jej nejprve uvedete do 'neutrálního režimu' pohybem páky směrem ven od těla a zpět, a pak už pohybujete pákami v požadovaném směru.

VÝHODY NUDRIVE

  • Snižuje sílu potřebnou na samohybný pohon až o 40%
  • Chrání ruky a zápěstí a zlepšuje hygienu
  • Změnou zatížení ramene se snižuje riziko poškození ramene a zranění
  • Zlepšuje držení těla
  • Snadno se připojuje na téměř jakýkoliv mechanický invalidní vozík s paprsky o rozměrech 22", 24" a 25". Lehká páková jednotka (1,5 kg) a kolové adaptéry (1,1 kg) jsou jednoduše přemístitelné
  • Skvělé pro vnitřní i venkovní použití, v normálním nebo těžkém terénu
  • Cenově dostupné

 

 

 

Brzdění


Couvání


Ježdění do kopce


Jízda vpřed


NuDrive a vliv na zdraví


Otáčení


Ovládání NuDrive


Překonávání překážek


Uchycení na kolo


Změna síly řízení


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: