Fleximug- flexibilní pohár

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 14

FLEXIBILNÍ POHÁR

Fleximug je flexibilní pohár s ohebným a odnímatelným brčkem, který můžete připevnit k posteli nebo vozíku.

Dostupnost Objednáno
3 285 Kč    
Kód produktu 233
Kategorie Doplňky na vozík
 

Fleximug je flexibilní pohár s ohebnou a odnímatelnou slámkou, který můžete připevnit k posteli nebo vozíku. Je určen pro lidi s omezenou hybností, ochrnuté uživatele a kvadruplegiky. Speciálně vyvinutá slámka usnadňuje pití i uživatelům se sníženou fukci plic. Délka slámky je 60,9cm (24").

Je určen pro lidi s omezenou hybností, ochrnuté uživatele a kvadriplegiky. Umožňuje pití z poháru bez nutnosti asistence jiné osoby a bez rozlití. Speciálně vyvinutá slámka usnadňuje pití i uživatelům se sníženou fukci plic. Nádoba má vlastní ventil, který zabrání tekutině, aby se vracela neustále brčkem zpět. Uživatel proto nemusí "nasát" na jeden pokus celou "délku". I po odstranění slámky se z poháru nic nevyleje. Udržuje Vaše tekutiny studené nebo teplé po delší dobu. Vyrobeno z nerezavějící oceli, bez BPA.

Snadno se udržuje a je vhodný i do myčky. K čištění se používá speciální kartáček, který je součástí balení. Náhradní čistící kartáč je dostupný na našem eshopu a dá se objednat samostatně.

fleximug


 

Držák není v ceně flexibilního poháru, ale můžete si doobjednat držák na láhev z našeho eshopu, který pasuje i na pohár Fleximug.  

 

 

Připevnění a odstranění slámky


Připevnění víku k láhvi


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: