Puff Switch - přepínač na GlassOuse

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 8

Puff Switch je přepínač na hybridní brýlovou myš GlassOuse. Provádí kliknutí vydechnutím pomocí vestavěného elektronického mikrofonu.

Dostupnost V distribučním skladě
3 561 Kč    
Kód produktu 569
Značka Glassouse
Kategorie Brýlová myš Glassouse
 
  • Puff Switch: kliknutí vydechnutím pomocí vestavěného elektronického mikrofonu. Funguje s baterií velikosti mince. Jde o novou technologii tohoto druhu. Na rozdíl od běžných systémů vdechnout-a-vydechnout má přepínač "Puff Switcch" elektronický systém, který umožňuje uživatelům provádět kliknutí jednoduchým vydechováním. Vestavěný mikrofon, má spouštěč, který převádí frekvence odvozené z dýchání na signály a automaticky provede kliknutí. Inteligentní systém baterií přepínače vypíná každé 3 hodiny, pokud se nepoužívá a výměna baterie je stejně jednoduchá jako výměna baterií na dálkovém ovladači.

puff switch

G-SWITCH PŘEPÍNAČE:

GlassOuse používá 9-osový gyroskop na detekci i těch nejmenších pohybů hlavy, aby pohybovala kurzorem. K provedení akcí kliknutí si můžete vybrat nejvhodnější možnost ovládání přepínačů ze série G-Switch podle svých potřeb nebo můžete použít GlassOuse V1.2 přímo prostřednictvím softwaru dwell.

Nová generace GlassOuse V1.2 nabízí velký výběr možností přepínání, aby se přizpůsobila potřebám v asistenčním technologickém světě. Vytvořena tak, aby byla flexibilnější, GlassOuse V1.2 umožňuje různým skupinám pacientů efektivně používat zařízení. Nové adaptabilní možnosti přepínačů ze série G-Switch, jsou k dispozici pro použití buď s GlassOuse, ale i jako samostatné ovladače přepínání pro jiná zařízení. Série G-Switch poprvé přišla s 3 možnostmi přepínání:  Bite Switch (ovládání kousnutím), Puff Switch (foukáním) a Finger Switch (prstem). Všechny možnosti přepínání jsou dodávány s konektorem mono 3,5 mm jack a používají zkratové signály nízkého napětí, což umožňuje jejich bezproblémové použití pro různé účely. Foot Switch (ovládání nohou) následoval první příklady v sérií a v dubnu 2019 se do série G-Switch přidali i přepínače: Press Switch 100gr, Press Switch 150grTouch SwitchProximity Switch a Pillow Switch.

GlassOuse s přepínačem Puff Switch


Jak funguje GlassOuse


Připojení přepínačů k GlassOuse


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: