GlassOuse hybridní brýlová myš

 
Novinka Efekt lupa
 
 • 1 z 28

GlassOuse je hybridní myš, která se nosí jako běžné brýle a slouží k používání počítačů, mobilních telefonů, tabletů a smart televizorů pomocí technologie bluetooth.

Dostupnost V distribučním skladě
16 422 Kč    
Kód produktu 554
Značka Glassouse
Kategorie Brýlová myš Glassouse
 

CO JE TO GLASSOUSE?

Jako pomocné zařízení je GlassOuse hybridní "brýlová myš", která se nosí jako běžné brýle a slouží k používání počítačů, mobilních telefonů, tabletů a smart televizorů pomocí bluetooth.

GlassOuse funguje jako připojena myš a ovládá vaše technické přístroje bez použití rukou. Toto zařízení je navrženo na pomoc lidem, kteří nemohou používat své technologické přístroje z důvodu omezených schopností a poskytují jim větší kontrolu nad svými počítači, telefony a inteligentními televizory.

Jako první příklad svého druhu je GlassOuse speciální myš ve formě brýlí, vytvořená pro ty, kteří mají problémy s používáním svých přístrojů s jakýmkoli jiným vstupním zařízením. Jako bluetooth myš se zabudovaným snímačem pohybu byla GlassOuse myš navržena tak, aby ovládala kurzor mírnými pohyby hlavy s maximální přesností a zároveň umožňovala uživateli kliknout kousnutím (ve své první verzí) nebo tlačením rtů na modré tlačítko. Po úspěšném spuštění kampaně "Indegogo" použili GlassOuse V1.1 tisíce lidí na připojení se k technologickým zařízením v domácnostech, školách, rehabilitačních centrech, nemocnicích a podpůrných komunitách.

Zde je několik skupin pacientů, kteří GlassOuse a sérii G-Switch senzorů používají jako pomocné přepínače:         periferního nervu, pacienti s mozkovou obrnou, roztroušenou sklerózou, muskulární svalovou dysfunkcí, po amputací končetin, tetraplegici atd.

 • pacienti po mozkové příhodě
 • s mozkovými nádory
 • poraněními míchy
 • periferního nervu
 • pacienti s mozkovou obrnou
 • roztroušenou sklerózou
 • muskulární svalovou dysfunkcí
 • po amputací končetin

 

GlassOuse a série přepínačů G-Switch jsou určeny pro ty, kteří mají omezené pohybové schopnosti nebo pro kohokoliv, kdo chce používat technologii pomocí hands-free.

GlassOuse má vysokou kompatibilitu a připojuje se k vašim technologickým přístrojům pomocí bluetooth.

 • Android (mobilní telefony, tablety, smart TV)
 • Apple  – iPhone (iOS13) ; Počítače (macOS) ; iPad (ipadOS)
 • Windows (počítače, mobilní telefony, tablety, smart TV)
 • Linux (počítače, tablety)
 • Chrome OS ( počítače, tablety)

 

V této době dotykové komunikace GlassOuse pokračuje na své cestě k uspokojení potřeb široké škály lidí, kteří mají problémy s propojením světa. Přináší revoluci v používání technologií pro osoby se sníženou pohyblivostí. Ve snaze oslovit stále více lidí, kteří to potřebují, tým, který stojí za touto koncepcí, nabádá jednotlivce a odborníky v komunitě podpůrných technologií, aby se staly součástí této přetrvávající výzvy - aby byla úspěšnější než kdykoliv předtím.

Tech. specifikace:

 • baterie 360mAh (Li-Po)
 • baterie vydrží až 15 dní
 • úhel použití 180 stupňů horizontálně / 160 stupňů vertikálně

 


HLAVNÍ PRVKY:

glassouse

     DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE                               ŠIROKÁ KOMPATIBILITA                                   NASTAVENÍ CITLIVOSTI                                   RYCHLÝ REAKČNÍ ČAS

 

glassouse

     ŠIROKÝ ÚHEL ROZHLEDU                                     ERGONOMICKÁ A LEHKÁ                                    PŘÍZNIVÁ CENA                                            NEKARCINOGENNÍ  

 

G-SWITCH PŘEPÍNAČE:

GlassOuse používá 9-osový gyroskop na detekci i těch nejmenších pohybů hlavy, aby pohybovala kurzorem. K provedení akcí kliknutí si můžete vybrat nejvhodnější možnost ovládání přepínačů ze série G-Switch podle svých potřeb nebo můžete použít GlassOuse V1.2 přímo prostřednictvím softwaru dwell.

Nová generace GlassOuse V1.2 nabízí velký výběr možností přepínání, aby se přizpůsobila potřebám v asistenčním technologickém světě. Vytvořena tak, aby byla flexibilnější, GlassOuse V1.2 umožňuje různým skupinám pacientů efektivně používat zařízení. Nové adaptabilní možnosti přepínačů ze série G-Switch, jsou k dispozici pro použití buď s GlassOuse, ale i jako samostatné ovladače přepínání pro jiná zařízení. Série G-Switch poprvé přišla s 3 možnostmi přepínání:  Bite Switch (ovládání kousnutím), Puff Switch (foukáním) a Finger Switch (prstem). Všechny možnosti přepínání jsou dodávány s konektorem mono 3,5 mm jack a používají zkratové signály nízkého napětí, což umožňuje jejich bezproblémové použití pro různé účely. Foot Switch (ovládání nohou) následoval první příklady v sérií a v dubnu 2019 se do série G-Switch přidali i přepínače: Press Switch 100gr, Press Switch 150grTouch SwitchProximity Switch a Pillow Switch.

Řada přepínačů G-Switch obsahuje několik možností ovládání přepínačů, které se kombinují se systémem GlassOuse V1.2 nebo jakýmkoli jiným přizpůsobeným zařízením. Přepínače řady G-Switch jsou dodávány s mono 3,5 mm konektorem pro vysokou kompatibilitu. Aktuální možnosti série G-Switch jsou následující:

 • Bite Switch: provádí kliknutí pomocí jednoduchého kousnutí nebo tlakem rtů. Dodává se s nekarcinogenním silikonovým krytem na přepínač a je tak určen pro každodenní použití. Stejně jako v první verzi GlassOuse se renomovaný "Bite Switch" stal odolnějším a stabilnějším. Po testování 100 000x pod tlakem 3 tun je mechanismus přepínače navržen tak, aby vydržel každodenní použití. Jeho flexibilní kabel umožňuje uživatelům nastavit polohu spínače podle jejich potřeb a certifikován nekarcinogenní vodotěsný silikonový kryt chrání část spínače.

bite switch

 • Puff Switch: kliknutí vydechnutím pomocí vestavěného elektronického mikrofonu. Funguje s baterií velikosti mince. Jde o novou technologii tohoto druhu. Na rozdíl od běžných systémů vdechnout-a-vydechnout má přepínač "Puff Switcch" elektronický systém, který umožňuje uživatelům provádět kliknutí jednoduchým vydechováním. Vestavěný mikrofon, má spouštěč, který převádí frekvence odvozené z dýchání na signály a automaticky provede kliknutí. Inteligentní systém baterií přepínače vypíná každé 3 hodiny, pokud se nepoužívá a výměna baterie je stejně jednoduchá jako výměna baterií na dálkovém ovladači.

puff switch

 • Finger Switch: provádí kliknutí pomocí tištění na malý vysoce citlivý přepínač, který se dá připevnit na upevňovací řemínek se zipem nebo na jakýkoliv druh textilního povrchu s lepivým dnem a umožňuje jeho uživatelům dělat kliknutí jakoukoliv částí těla: prstem, paží nebo jinou částí těla. Díky dlouhému kabelu je možné přepínač "Finger Switch" používat v různých polohách - prstem, paží a dokonce i hlavou. Jednoduše zafixujte popruh dotykového zipu a přilepte ho.

finger switch

 • Foot Switch: kliknutí pomocí stisknutí chodidla. Tento přepínač je vyroben z odolných materiálů s protiskluzovým dnem, které zabraňuje uklouznutí během používání. Díky snadnému dlouhému kabelu provede nožní spínač klikání pomocí stisknutí nohou a přizpůsobena pružina uvnitř umožňuje uživatelům odpočívat, když nechtějí kliknout - což v krátkosti zabrání nechtěným nadměrným proklikům.

foot switch

 • Press Switch: je komfortní možnost přepínače, která umožňuje uživateli pohodlně stisknout aktivační povrch a provádět kliknutí. Přepínač Press Switch 100gr - pohodlná možnost přepínání pro uživatele, kteří potřebují snadnější aktivační sílu k provedení kliknutí. Nabízí sluchové kliknutí a taktilní zpětnou vazbu, která uživatele informuje o stlačení přepínače. Press Switch 150gr - je standardní možnost s aktivačním povrchem 8,63 cm, díky čemuž je přepínač dostatečně pohodlný pro obě skupiny uživatelů, které potřebují k interakci velkou nebo malou cílovou plochu.

press switch 100g                                                                                                   press switch 150gr

                      PRESS SWITCH 100gr                                                                                                                                            PRESS SWITCH 150gr

 • Pillow Switch: přepínač s měkkou poduškou, který umožňuje uživatelům pracovat s hlavou, bradou nebo lícemi a provádět kliknutí pohodlným stisknutím aktivačního povrchu. Vhodný pro uživatele s menší fyzickou kontrolou. Může se použít stlačením lícních, Bradových nebo hlavových a dotykových řemínků a jejich připevněného bezpečnostního čepu na povrchy látky nebo pomocí různých upevňovacích systémů.

 

 • Touch Switch: vysoce citlivý přepínač, který umožňuje kliknutí jemným dotekem aktivační plochy.

touch switch

 

 • Proximity Switch: futuristický přepínač, který se aktivuje pohybem uživatele. Může detekovat různé úrovně vzdáleností od aktivačního povrchu k provedení kliknutí.

proximity switch

GLASSOUSE ZAŘÍZENÍ:

Glassouse V1.2 zařízení- obsahuje 1x GlassOuse "brýlovou myš", 2x držáky na uši, 1x USB nabíjecí kabel uživatelskou příručku


DOPLŇKY:

Silikonový kryt na přepínač Bite Switch                                                                        

       

3,5mm kabel dlouhý 1m                                                                         

Cestovní taška na GlassOuse                                                               

Náhradní kryt na Pillow Switch                                       

 

 

GlassOuse s dotykovým přepínačem Finger Switch


GlassOuse s nožním přepínačem Foot Switch


GlassOuse s přepínačem Proximity


GlassOuse s přepínačem Puff Switch


GlassOuse s tlačítkovými přepínači


GlassOuse s Touch Switch


GlassOuse s ústním přepínačem Bite Switch


Jak funguje GlassOuse


Připojení přepínačů k GlassOuse


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: