Bite Switch- přepínač na GlassOuse

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 15

Bite Switch je přepínač na hybridní brýlovou myš GlassOuse , který provádí kliknutí pomocí jednoduchého kousnutí nebo tlakem rtů. Dodává se s nekarcinogenním silikonovým krytem na přepínač a je tak určen pro každodenní použití.

Dostupnost V distribučním skladě
1 353 Kč    
Kód produktu 560
Značka Glassouse
Kategorie Brýlová myš Glassouse
 
  • Stejně jako v první verzi GlassOuse se renomovaný "Bite Switch" stal odolnějším a stabilnějším. Po testování 100 000x pod tlakem 3 tun je mechanismus přepínače navržen tak, aby vydržel každodenní použití. Jeho flexibilní kabel umožňuje uživatelům nastavit polohu spínače podle jejich potřeb a certifikován nekarcinogenní vodotěsný silikonový kryt chrání část spínače.

bite switch

G-SWITCH PŘEPÍNAČE:

GlassOuse používá 9-osový gyroskop na detekci i těch nejmenších pohybů hlavy, aby pohybovala kurzorem. K provedení akcí kliknutí si můžete vybrat nejvhodnější možnost ovládání přepínačů ze série G-Switch podle svých potřeb nebo můžete použít GlassOuse V1.2 přímo prostřednictvím softwaru dwell.

Nová generace GlassOuse V1.2 nabízí velký výběr možností přepínání, aby se přizpůsobila potřebám v asistenčním technologickém světě. Vytvořena tak, aby byla flexibilnější, GlassOuse V1.2 umožňuje různým skupinám pacientů efektivně používat zařízení. Nové adaptabilní možnosti přepínačů ze série G-Switch, jsou k dispozici pro použití buď s GlassOuse, ale i jako samostatné ovladače přepínání pro jiná zařízení. Série G-Switch poprvé přišla s 3 možnostmi přepínání:  Bite Switch (ovládání kousnutím), Puff Switch (foukáním) a Finger Switch (prstem). Všechny možnosti přepínání jsou dodávány s konektorem mono 3,5 mm jack a používají zkratové signály nízkého napětí, což umožňuje jejich bezproblémové použití pro různé účely. Foot Switch (ovládání nohou) následoval první příklady v sérií a v dubnu 2019 se do série G-Switch přidali i přepínače: Press Switch 100gr, Press Switch 150grTouch SwitchProximity Switch a Pillow Switch.

GlassOuse s ústním přepínačem Bite Switch


Jak funguje GlassOuse


Připojení přepínačů k GlassOuse


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: